Archiv autora: Petr Hradecký

Deštivý, ale vydařený víkend dorostu a juniorů

Poslední zářijový víkend čekala skupinu dorostenců a juniorů poslední velká letní akce. V letohradském Šedivském lomu se konalo MČR dorostu a dospělých v letním biatlonu a jilemničtí sportovci se mezi elitou letních biatlonistů rozhodně neztratili. V sobotu byly na programu vytrvalostní závody, kdy dopolední silný déšť proměnil místní běžecké tratě na kluzké a bořivé bahno. I přes tyto podmínky a především díky téměř excelentní střelbě (2-0-0-0) dokázala Anička Kulhánková, po dlouhé tréninkové pauze, získat skvělé 3. místo. Na další pěkná umístění dosáhli mezi dorostenci ještě 5. Dája Tomášková, 5. Tom Sucharda, 4. Ferda Jansa a 6. Monika Martinková. Sobotní odpoledne bylo v režii juniorů, kdy roli favoritky v kategorii juniorek potvrdila Majda Bergerová a získala tak titul mistryně republiky. Jilemničtí sportovci však byli vidět i mezi juniory, kde obsadil Marek Grusz místo 2. a Vašek Hrouda ho doplnil na stupních vítězů na místě 3.

V neděli se počasí umoudřilo a na sportovce čekaly sprinty. Dopoledne se o medaile opět prali dorostenci, mezi kterými dosáhl nejlepších výsledků Ferda Jansa, který obsadil 2. místo. Další sportovci se na nejvyšší příčky nedokázali probojovat především díky chybám na střelnici. Odpoledne mezi juniorkami opět zářila Majda Bergerová, která i přes 3 chyby na stojce obsadila 2. místo. Mezi juniory přidal další cenný kov Marek Grusz, který byl 3. a Vašek Hrouda ho doplnil pěkným 5. místem.

Po vyhlášení všech medailistů z nedělního závodu bylo na programu ještě vyhodnocení a ocenění nejlepších sportovců z celé letní sezóny, kde byla nejvýše oceněnou v kategorii juniorek Majda Bergerová. V kategorii juniorů dosáhl na 3. místo Marek Grusz a 5. byl ve stejné kategorii Vašek Hrouda. Dalších pěkných výsledků v celkovém hodnocení dosáhli čtvrtá Dája Tomášková a na stejném místě Tonda Hron. V soutěži družstev dorostu a juniorů získal jilemnický klub skvělé 3. místo.

Všem sportovcům moc gratulujeme a přejeme, ať jim zdraví a nasazení vydrží i celou zimní sezónu.

Žákovské léto 2/4 – Soustředění v Jilemnici a Kamenickým Šenově(Manušice)

Po „závodním“ červnu jsme si dali chvilku pauzu, všichni si naplánovali dovolenou dle svého a takové odloučení zase dodalo chuť naplno makat.

Poslední týden v červenci jsme se sešli na soustředění v Jilemnici. Zaměřili jsme se na střelbu a jak jinak než na pestrost tréninků i celého programu. Trénovali jsme rovnováhu, na koloběžkách, zařadili jsme už kolečkové lyže a nechyběly oblíbené hry. Jako velké překvapení byla po doběhu do Špindlerova Mlýna jízda na bové dráze. Sjezdy a rychlost z kopce mnoha sportovcům dělá problém, proto jsme zvolili tuto adrenalinovou disciplínu jako ideální variantu tréninku a tuto dovednost tak zlepšit… Pro někoho první zkušenost s bobovou dráhou, první jízdy nejisté, ale potom se to rozjelo a trhaly se rekordy.  Hned vedle na děcka čekalo druhé překvapení a druhá výzva v podobě lanového parku. Některým se klepala kolena, mysleli si, že to nezvládnou levou zadní. Byla to fuška, ikdyž se zdá lanový park jako nenáročná porcházka, fyzický to dalo zabrat i těm starším! Všichni se vyblbli a přežili ve zdraví. Na soustředění nesmělo chybět ani plavení na lodích, koupačka, cyklo výlet, opékání buřtů nebo spaní pod širákem. Vše v dobré náladě s podporou krásného počasí.

Po soustředění v Jilemnici jsme měli jeden volnější tréninkový týden a po něm jsme vyrazili na další kemp. Vydali jsme se „novým“ směrem na místo, kde jsme na soustředění ještě nebyli. To byl náš záměr, protože ve starších kategoriích jsou biatlonisté omezeni areály, kde lze střílet z malorážky. V Kamenickém Šenově  nás velmi zaujala místní cyklostezka, která byla vybudovaná místo bývalé železnice, Panská skála i zdejší příroda. Na soustředění jsme neměli zbraně a v tréninku jsme využili především koloběžky, kolečkové lyže a běhali jsme s holemi. Stihly jsme vše co bylo v plánu, zážitků mnoho… Třeba i to, že se některých blonďáku stali černovlasí frajeři apod. 🙂 

Žákovské léto 1/4

Byla by škoda, kdyby jsme vám něco „zatajili“, postupně tedy odprezntujeme celé léto, tak jak jsme si ho užili!

Po rozvolnění jsme mohli konečně oficiálně závodit. Už i s nováčky, které biatlon v našem kraji oslovil jsme vyrazili na regionální vytrvalostní závod do Harrachova. Závod byl „holinkový“, byl to takový ten nekonečný jarní déšť, pršelo i ze stran, voda všude… Počasí ničemu nezabránilo a všichni do závodu šli na 100%. Výsledky jsme neočekávali, ale za každý úspěch jsme samozřejmě moc rádi. Na bednu hned na svém prvním závodě doběhla Kamča Klouzová, která vyhrála. 5. místo obsadila Niki Plecháčová. Miki Shorný vyhrál ve své kategorii, hned za ním byl jeho tréninkový rival Matěj Tauchman. Jíťa Erlebachová si vezla domů bramboru, Lukáš Kroupa byl na 3. místě a na bednu vyskočil i 3. Tomáš Svatý a 2. Patrik Plecháč. Z našeho pohledu super výsledky!

Podrobné výsledky můžete prostudovat zde: https://evidence.biatlon.cz/#/vysledky/20201/11/61

Už týden po regionálním závodě byl v kalendáři další závod a to o něco vyšší kategorie, I. Český pohár ve Starém městě pod Lanštejnem. Na tomto závodě mohli závodit všichni, odjeli jsme v plném počtu, až dolu na jih. V plnánu byl vytrvalostní závod a sprint. V pátek jsme se rozkoukali, potrénovali a v sobotu hurá do závodu. Skvělý výkon podal Matěj Tauchman, který skončil třetí. Ostatní si závod tzv. „odstřelili“ a na bednu nedosáhli. Asi vítr?  Druhý den to bylo o dost lepší, skvělý výkon předvedla Kamča Klouzová, na střelnici neminula jediný terč a dosprintovala na 4. místě! Stejně super závod si zaběhla Niki Plecháčová, ta netrefila pouze jeden terč a doběhla třetí. Miki Shorný si opravil sobotu, minul pouze jednou a byl druhý. Bezchybný byl na střelnici taky Petrik Plecháč a ve velké konkurenci doběhl na perfektním 5. místě.  

Během víkendu jsme viděli velké výkony našich sportovcu, i tech, které konkrétně nezmiňujeme. Celý víkden bylo slunečné počasí, občas až nadměrné horko, ale závody jsme si užili a děkujeme pořadatelům za perfektně odvedenou práci, tak jako vždy. 😉

Výsledky ze sobotního závodu najdete zde: https://evidence.biatlon.cz/#/vysledky/20201/22/3

Výsledky z nedělního závodu najdete zde: https://evidence.biatlon.cz/#/vysledky/20201/22/4

P & H & L

Léto našich dorostenců

Letní prázdniny obou dorosteneckých skupin začaly na domácí půdě v Jilemnici. Tréninky probíhaly velmi tradičně na kolečkových lyžích, běžecky nebo na kolech. Na Hraběnce sportovci strávili necelé tři týdny a pak je čekala zasloužená dovolená.

Začátkem srpna obě skupiny odjely na první soustředění této sezóny. Skupina mladších dorostenců absolvovala prvních 5 dnů v Jilemnici a poté se vydala do Nového Města na Moravě. Na Vysočině si sportovci měli možnost vyzkoušet nástrahy místní střelnice a asfaltové dráhy, kde absolvovali tréninky na kolečkových lyžích, tréninky běžecké a v posilovně. Ve Vysočina aréně tito sportovci strávili 5 dní a poté se přesunuli do Letohradu. Skvělé podmínky v letohradském areálu, kde celý tým bydlel přímo na stadionu, umožnil plné nasazení, jak na místní kolečkové dráze, střelnici, běžeckých tratích nebo posilovně. Na kontrolní závod a další tréninky přijela omrknout střeleckou formu Kateřina Emmons a poskytla sportovcům cenné rady. Ve středu se přesunuli zpět do Jilemnice, kde byl nadch

ázející víkend na programu II. Český pohár v letním biatlonu.

Skupina starších dorostenců se se svými trenéry začátkem srpna přesunula do Jablonce nad Nisou. Program byl stejný jako u mladšího dorostu, tedy tréninky na kolečkových lyžích, na kole, běžecké tréninky a posilovna. Na jabloneckém Kolečku sportovci trénovali celých 14 dnů a poté se rovněž zúčastnili Českého poháru na domácí půdě.

Český pohár v letním biatlonu

V Jilemnici byly na programu dva závody, v sobotu se běžel sprint se štafetovou střelbou a v neděli klasický sprint. Z jilemnických sportovců si nejlépe

vedla Majda Bergerová, která získala ze sobotního závodu stříbrnou medaili a v neděli dokázala zvítězit. Dalšího pěkného umístění dosáhl Tonda Hron, který v sobotu obsadil solidní pátou příčku a v neděli získal nejcennější kov. V sobotu se vedlo také Dáje Tomáškové, kterou dělily od třetího místa tři desetiny sekundy a brala tak čtvrté místo. Druhý cenný kov v tento den přidal Marek Grusz, který obsadil v kategorii juniorů druhé místo a na šesté příčce ho doplnil Vašek Hrouda. Pěkné čtvrté místo brala v nedělním závodu Eliška Zástavová.

Mistrovství České republiky na kolečkových lyžích

Poslední víkend v srpnu tradičně hostil biatlonové mistrovství České republiky na kolečkových lyžích letohradský areál. Sportovci v jilemnických barvách si na místních tratích a střelnici vedli velmi obstojně. V sobotu byl na programu sprint, kde si nejlépe vedl Tonda Hron a získal tak mistrovský titul. S bezchybnou střelbou se vicemistryní ČR stala Denisa Brunátová, která obhajovala titul z minulého roku a v téže kategorii se na pěkném pátém místě umístila Lucie Paulusová. Třetí místo na mistrovství ČR vybojoval v sobotním závodu Kuba Kudrnáč a za ním ho doplnili na čtvrtém místě Marek Hasman a pá

tý Petr Hák. V kategorii juniorek získala titul mistryně ČR Tereza Voborníková a třetí místo v kategorii juniorů získal Víťa Hornig.

Neděle se nesla ve znamení stíhacích závodů. Tonda Hron dokázal obhájit vítězství ze sobotního závodu a z Letohradu si tak odvezl mistrovský dabl. Díky fantastickému finiši přidal další mistrovský titul Kuba Kudrnáč a na stupních vítězů ho doplnil ještě třetí Petr Hák. Naopak Denisa Brunátová nedokázala udržet medailové pozice a z nedělní stíhačky brala pěkné páté místo. Velký posun zaznamenala Nina Rambová, která se dokázala z šestnáctého místa posunout na pěknou sedm

ou pozici. Stejně tak Víťa Hornig se posunul o jednu pozici a bral nepopulární čtvrtou příčku. Tereza Voborníková dokázala udržet první pozici ze sobotního sprintu a stala se dvojnásobnou mistryní ČR.

Všem sportovcům gratulujeme a doufáme, že jim zdraví a nasazení vydrží celou sezónu.

 

První žákovské soustředění po všech omezeních!

Čekali jsme dlouho a dočkali jsme se. Se žáčkama jsme si dali pár pestrých dní v Areálu Hraběnka v Jilemnici. 

Všichni jsme se těšili, že zase společně něco prožijeme. Trochu jsme museli přihlížet ke školákům, kteří nastoupili po dlouhé době do škol, většinu střeleckých tréninků jsme tedy odsunuli na odpoledne.  Na soustředění se přidružilo i 5 dětí z Plzně s jejich fajn trenérem Vítkem Červeným. Bylo nás tedy víc než dost.

Každý den začínal rozcvičkou, aby jsme rozlepili oči a využili „navíc“ na rovnovážná cvičení, opakování střelecké metodiky nebo jen společnou hru.

Tréninky jsme už směřovali ke střelbě po zátěži, k tomu jsme využili koloběžky, kolečkové lyže i běh. To vše doplněno o nácvik techniky na kolečkových lyžích, lehké posilování, hry a běh v terénu. Největší úspěch měl opět výlet na lodích ze Spálova na Malou Skálu. Den začal dokonale. Kateřina Emmons se místo vydatného spánku rozhodla kuchtit a ze 60 vajec připravila ham and eggs pro celou naší skupinku. Hned lahodné snídani jsme vyrazili směr Semily s doběhnutím do Spálova. Vytvořili jsme  dvojice do lodí(někteří si nevybrali dobrého parťáka a bojovali s vodou, s pádlem, s lodí i spolu), rozdali pár dobrých rad a jelo se. Plavení proběhlo standartně, nikdo nedojel za sucha 🙂 Poslední den byl na programu obratnostní biatlonový závod. Pozvali jsme Vrchlabské, Harrachovské biatloňáky a hned z toho byl kvalitní závod s velkou konkurencí. Závod měl mnoho překážek, od kotoulu, slalomu, kladiny, přes různé přeskakování až po běh po čtyřech. 

Tím jsme soustředění ukončili a s únavou všichni opouštěli areál. Vše co bylo v plánu jsme zvládli, nikdo nepřišel k úrazu(silniční lišeje nepočítáme). Teď nás čeká pár závodů a potom už hurá prázdniny! 

Skol.

P & H & L

Zima/nezima… A k tomu zakončena předčasně, překvapivě za to nemůže nedostatek sněhu!

Letošní zima, která nás zkoušela od počátku až do konce,  je u konce. Oproti ostatním klubům jsme měli výhodu v dostupnosti kvalitních sněhových podmínek na Horních Mísečkách, ač to bylo s dojížděním. Žactvo přes všechny obavy absolvovalo všechny plánované závody, i když třeba upravené s ohledem na sněhovou situaci v daném místě. Dorostenci a junioři odzávodili taky většinu plánovaných závodů, ale mnoho jich bylo přesunuto do Nového Města na Moravě, kde byly podmínky pro závodění celoročně nejlepší. Toho cestování bylo zkrátka víc než dost a budeme se těšit na další, věřme, že určitě povedenější zimu. A jak jsme si jako klub vedli? V konkurenci ostatních, kvalitativně více a více rostoucích klubů jsme se neztratili. V žákovské kategorii jsme obhájili druhé místo, hned za sousedním KB Krkonoše Vrchlabí.  Dorost a junioři „vyzávodili“ místo čtvrté. Bohužel virová pandemie neumožnila sezonu dokončit a několik závodů ČP se zrušilo.

Konec sezony jsme si představovali jinak, sněhu na horách je mnoho ještě dnes a mohli jsme se prohánět na hřebenech, bohužel opatření organizovaný trénink nedovolují. Pozávodní období, kdy se už lyžuje jen pro radost, jsme tedy museli oželet, i když pár tréninků jsme stihli! Žáci si dali tradiční „lážo plážo“ výlety s dopomocí lanovky a následné sjezdy po svahu, večerní lyžování na sjezdovkách či prázdninové sjezdové lyžování ve snow parku ve Vítkovicích.  Dorostenecká skupina využila lomnický hokejový stadion k několika tréninkům na bruslích a skvělé podmínky na Horních Mísečkách k pohodových výletům.

Aktuálně se s dětmi nescházíme. V omezených počtech trenérů se věnujeme areálu Hraběnka. Po vichřici zůstala v lesích doslova spoušť, pálíme opadané větve ze stromů (vždy hlásíme hasičům, městu a oheň máme pod kontrolou), hrabeme a připravujeme areál na „lepší časy“… Mimo úklid jsme stihli rozebrat Vrchlabskou střelnici( není to konkurenční boj, ba naopak, realizuje se tam nová střelnice, která umožní závody ČP), vytyčujeme nové stezky po Hraběnce, připravujeme ochrannou barieru do jedné ze zatáček, opravujeme přírodní překážky nad střelnicí, hodně času věnujeme servisu a nastřelování zbraní, výběru diabol, plánujeme novou sezonu a vyčkáváme, kdy se zase všichni potkáme! Děti odpočívají a pokud opatření potrvají delší dobu, jsme připraveni jim zasílat tréninkové plány,  aby se úplně nenudily.

Všem přejeme pevné zdraví, a aby jsme se zase všichni potkali a mohli se co nejdřív bavit sportem. 

Těšíme se na Vás.

KB Jilemnice

Žáci mají po biatlonové sezoně! Úspěšné ;-)

Už ve čvrtek  20.2. jsme nasedli do aut a vydali se do Letohradu na MČR žactva. Tomu však přecházelo velké rozhodování a čekání na verdikt pořadatelů, zda se závody vůbec uskuteční… 

Původní myšlenka byla potrénovat na místních tratích už den před oficiálním tréninkem (ten obyčejně bývá dost natěsnaný i  cca 250 závodníky a trénink pak není úplně ideální), důvodů bylo víc, i ten, že se mělo v pátek dopoledne trénovat a odpoledne už měl být první závod – štafety. Vše ale bylo díky počasí jinak, ve čtvrtek nás pořadatelé na tratě nepustili.  Dali jsme si běh a rychlosti na pilinovce v biatlonovém areálu. Celý program závodů se změnil. V pátek se mělo trénovat a následně měl následovat individuální závod – sprint volně namísto původních štafet. V noci ale lilo jak z konve a ráno přišla zpráva, že bruslit se na MČR vůbec nebude a už trénink bude klasicky a navíc bez střelby.  Nikdo se nemohl divit, podmínky byly dost na hraně udržitelnosti… Dopo jsme tedy absolvovali krátké sklouznutí na klasických lyžích, otestovaly je  a dali je připravit na odpoledne. 

V pátek se  sportovci vrhli do sprintu klasickou technikou. Počasí bylo nestále, občas vítr, občas slunce…. a sníh mizel před očima… V závodu si hezké výsledky vybojovali především ti mladší. Na třetím místě dojel Miki Shorný, stejně tak Eliška Polonská, druhá byla Kája Šicarová a bramborář Lukáš Kroupa. 

Kompletní výsledky najdete zde: evidence.biatlon.cz

V sobotu byl připraven vytrvalostní závod opět klasickou technikou. Přes noc trochu přituhlo a první kategorie měly perfektní podmínky pro závod. Ty pozdější, díky delším startovním intervalům měly trať rozbředlou a velmi těžkou. Druhý den se díky přesnějším střelbám vydařil více, brali jsme čtyři druhá místa, o které se zasloužili Lukáš Kroupa, Miki Shorný, Eliška Polonská a Kája Špicarová. Smolíka měl trochu Matěj Tauchman, bral bramboru.

Kompletní výsledky najdete zde: evidence.biatlon.cz

Nedělní štafety kvůli nepříznivé předpovědi počasí byly zrušeny.

Tímto závodem skončila letošní žákovská biatlonová sezóna. Povedeným MČR  jsme se dotáhli v žebříčku družstev na 2. místo a obhájili jsme tak loňské medailové umístění. Ani jednotlivci si nevedli špatně! Druhý v celorepublikovém žebříčku byli Miki Shorný, Lukáš Kroupa i Eliška Polonská. Můžeme být tedy spokojení, děti si zaslouží velkou pochvalu a odměnu (ještě vymyslíme jakou).

Pro pár jedinců to byly poslední žákovské závody, na jaře se rozloučíme s ročníkem 2005 a to Lindou, Tomem a Símou :–(

Výsledky žebříčku klubů zde: evidence.biatlon.cz

Výsledky žebříčku jednotlivců zde: evidence.biatlon.cz

Moc děkujeme za uspořádání závodů Letohraďákům,  s přípravou si mákli víc jak hodně a i díky tomu závody proběhly na velmi dobré úrovni. 

Aktuálně má žactvo po závodní biatlonové sezoně, děti však čeká pár lyžařských závodů a nadále budeme jezdit lyžovat aby jsme využili hezké podmínky, které na horách jsou. A potom už chvilku oddech a naskočíme na nové věci… Jupijou!

Skol

Petr & Hanis

MČR dorostu a dospělých v Novém Městě na Moravě

O víkendu 14 – 16. února jsme závodili na MČR v Novém Městě na Moravě. Na programu byly tři závody – štafetový závod, sprint a start s hromadným startem. 

V pátek ve štafetovém závodě dvojic ve velké konkurenci obsadila 1. místo juniorská štafeta ve složení Voborníková, Hornig.  Na 5. místě se umístil mix ve složení Dusilová a Kuba Kocián. V mladším dorostu dojeli nejlépe na 4. místě Kulhánková, Berger a ve starším dorostu na 6. místě Bergerová Majda s Kubou Kudrnáčem a těsně za nimi na 8. místě Renáta Trejbalová s Petrem Hákem

V sobotním sprintu si pro titul dojel Petr Hák. Pro druhá místa si dojeli Víťa Hornig,  Anička Kulhánková. Třetí místa obsadili Jakub Kocián, Jakub Kudrnáč a Matěj Kunčík.

V neděli byl na programu závod s hromadným startem, který nedopadl nejlépe pro jilemnické závodníky. Nejlépe dojeli na 2. místě Víťa Hornig, 3. místo Kuba Kudrnáč a Lucka Paulusová. Kuba Kocián a Eliška Zástavová brali 4. místa.  Denisa Brunátová pátá a 6. místo Majda Bergerová.

Kompletní výsledky si můžete prohlídnout zde: evidence.biatlon.cz

Domácí vrchol sezony za námi, sezona však nekončí. Budeme závodit ještě na Českém poháruv biatlonu, SCM Cupu a taky se porovnáme s lyžaři na běžeckých závodech.

Skol

Tomáš & Jindra & Tomáš & Česťa

II. ČP žactva v Jablonci nad Nisou

O víkendu  8. a 9.2. jsme závodili na II.ČP v Jablonci nad Nisou. Tento víkend se bruslilo, hned v pátek se museli otestovat lyže a odevzdat na společnou mázu. 

V sobotu byl na plánu sprint oproti původně plánovanému biatlonkrosu. Sněhová situace oproti předchozím týdnům byla o poznání přízivější, ale i přesto organizátoři měli omezené možnosti a připravili kratší trať. Mladíci jeli standartní tři kola, dvě střelby, ale „staříci“ kroužili po první střelbě dvě kola. Většině se hlava nezamotala a závod zvládli bez zaváhání. Celkově se dětem podařilo uspět napříč kategoriemi. Střelecky velmi úspěšný den! Spokojenost tedy i na trenérské straně 🙂 Vyhrála Eliška Polonská, Lukáš Kroupa i Miki Shorný a třetí byl Patrik Plecháč.

Kompletní výsledky sobotního závodu najdete zde: https://evidence.biatlon.cz/#/vysledky/20200/22/16 

V neděli se všichni postavili na start vytrvalostního závodu. Trestné kolečko se tedy změnilo v techniskou část tratě a v cíli se za každou netrefenou ránu přičítalo 30s. Mladíci stříleli dvakrát a staříci třikrát. Nervozita asi zapravala a někteří si závod velmi pokazili střelbou. Pořadí se trochu promíchalo, ale úspěchy si někteří zase mohli užít… Eliška Polonská obhájila 1.místo, Kája Špicarová brala 3.místo, Lukáš Kroupa 3. místo a Miki Shorný taky 3. místo.

Kompletní výsledky vytrvalostního závodu naleznete zde: https://evidence.biatlon.cz/#/vysledky/20200/22/17

Ostatní se určitě neztratili, všeobecně se nám(dětem) víkend velmi vydařil. V žebříčku klubů jsme sice stále na 3.místě, ale stáhli jsme KB Letohrad na rozdíl 5b a KB Krkonoše jsou na 1. místě cca o 10b. Přístí týden nás čeká MČR v Letohradě, kde je šance ještě vše ovlivnit 🙂 

Ladíme formu a těšíme se na závěr sezony!!! 

Skol
P&H

Regionální závod a přebor Libereckého kraje v Harrachově

V sobotu 1.2. jsme vyrazili s mládežníkama směr Harrachov. Závod byl díky teplému počasí v ohrožení, ale nakonec organizátoři zvládli tratě doházet a vše bylo připraveno ke startu. Nejlepší trénink je závod a o to nám šlo. Výsledky nás mile překvapily, střelecky se nám velmi dařilo a bylo z toho mnoho super výsledků. Domů jsme dovezli několik přebodrníků kraje! 

Aktuálně ladíme formu na II.ČP v Jablonci nad Nisou.

Skol.

P&H