Archiv rubriky: Léto

V neděli 5.11.2017 jsme společnými silami s klubem OK Jilemnice uspořádali na Masarykově náměstí čtvrtý ročník kombinovaného závodu „MISTROVSTVÍ JILEMNICE V ORIENTAČNÍM BIATLONU 2017“.  V centru Jilemnice se sešlo 133 závodníků a v osmi kategoriích se s mapou v ruce utkalo o mistrovské tituly.  Závod probíhal tak, že se závodníci po absolvování první části orienťácké tratě (tentokrát i s adrenalinem na štaflích při překonávání plotu OSP) dostali na vzduchovkovou střelnici, kde si za asistence zkušených biatlonových závodníků odstříleli pět ran s minutovou penalizací za každý nezasažený terč a poté pokračovali do druhé části orienťáku a těsně před cílem je na náměstí čekal těžký závěr v podobě micro-o (orienťácký labyrint).  Závodníci si v cíli pochvalovali závodní trať i možnost vyzkoušet střelbu ze závodní zbraně. Každý ze závodníků dostal v cíli sladkou odměnu v podobě lízátka a první tři v každé kategorii byli při slavnostním vyhlášení odměněni věcnými cenami od našich sponzorů. Věříme, že i v příštím roce si všichni zájemci o kombinaci orientačního běhu a biatlonu nenechají ujít již pátý ročník tohoto již tradičního závodu, už v nově vybudovaném areálu Hraběnka.

Akci podpořili:

Grantový program Města Jilemnice 2017
Sportovní centrum s.r.o.
Delta Plecháč s.r.o.
Nářadí Hornig s.r.o.
Salience a.s.
KNIHKUPECTVÍ U MALÝCH s.r.o.
To pravé ořechové
DELFI spol. s r.o. 
Vinárna „Pod Věží“ 
Kuželna – Josef Král
TISKÁRNA VOBORNÍK s.r.o.
Cukrárna u Kateřiny
APARTMÁNY ŠNEK BENECKO
Díky moc!

Výsledky najdete zde a fotografie od pana Nováka najdete tady.

MISTROVSTVÍ JILEMNICE V ORIENTAČNÍM BIATLONU 2017

V neděli 5. listopadu od 12:30 hodin uvítá jilemnické náměstí již třetí (s nultým ročníkem čtvrtý) ročník tohoto zajímavého závodu. Věříme, že nám vyjde počasí a že účast bude minimálně stejná nebo hojnější než v předchozích letech. Těšíme se na Vás, ať v roli závodníků nebo diváků.

MISTROVSTVÍ JILEMNICE V ORIENTAČNÍM BIATLONU 2017 – ROZPIS


Pořadatel: Klub biatlonu Jilemnice, z.s. a Orientační klub OK Jilemnice, z.s.

Datum: neděle 5. listopadu od 12:30 hodin

Centrum závodu: Jilemnice, Masarykovo náměstí

Způsob závodu: orientační běh – střelba (vzduchovka) – orientační běh.  Závodník vybíhá s mapou na první orientační úsek a dobíhá na střelnici, kde podle pokynů obsluhy střelnice odstřílí pět ran, vybíhá na druhou orientační část a závod končí oražením cílové jednotky v cíli. Ve druhé orientační části před cílem bude použit formát micro-o (včetně umělých překážek). Penalizace za nesestřelení každého jednoho terče je 1 minuta.

Kategorie:

M/W 12

M/W 18

M/W 35

M/W 35+

Věk:

8 – 12

13 – 18

19 – 35

36 – 99

Styl střelby:

vleže s oporou

vleže bez opory

vleže bez opory

vleže bez opory

Počet ran:

5

5

5

5

Přihlášky: na e-mail prihlasky@ok-jilemnice.cz do 2.11.2017

Startovné: dobrovolné dle možností

Prezentace: 5. 11. 2017 od 12:30 do 13:30 na náměstí

Mapa: Jilemnice 1: 4 000 + Náměstí 1:1 000, nebude vodovzdorně upravena

Terén: typicky městský s parkovými prvky, ne úplně rovina

Systém ražení: časomíra SPORTIdent, čipy budou k zapůjčení

Program:

  • 12:30 – 13:30 nástřel (osoba 5ran)
  • 13:00 a 13:15 výklad
  • 13:30 start 1. závodníka (start 00)
  • 15:30 vyhlášení výsledků (čas se může změnit)

Poznámky: zbraně a munici zajišťuje KB Jilemnice,z.s., lampióny a čipy OK Jilemnice, z.s.

Upozornění: cesta závodním prostorem z náměstí na střelnici bude značena oranžovými fábory (pěší zónou přes Tyršovo nám. za školou k Sanu a po schodech) všichni účastníci jsou povinni respektovat příkazy pořadatele závodníci se účastní na vlastní nebezpečí, za nezletilé odpovídají rodiče.

Výsledkové listiny: na místě a na stránkách www.kbjilemnice.cz a www.ok-jilemnice.cz

Pravidla: vlastní s přihlédnutím k Pravidlům IBOF

Akci podporují:

Město Jilemnice – GP 2017, Klub biatlonu Jilemnice, Orientační klub OK Jilemnice , DELFI s. r.o., KNIHKUPECTVÍ U MALÝCH s.r.o., Nářadí Hornig s.r.o., Sportovní centrum s.r.o., Kuželna -J.Král, Vinárna „Pod Věží“, Cukrárna u Kateřiny, To pravé ořechové a TISKÁRNA VOBORNÍK s.r.o..

 

 

Dvě mistrovská vystoupení našich dorostenců a juniorů

Dorostenecká část KB Jilemnice se letošní letní sezonu zúčastnila dvou Mistrovství České republiky. 

První bylo MČR na kolečkových lyžích, které proběhlo 8.-10.9.2017 v Letohradě. Závodilo se ve sprintu, supersprintu a poté v závodě stíhacím. Dařilo se nám hodně, získali jsme 9 medailí a dalších devět umístění do 6.místa. Tituly získali Jakub Kocián, Tereza Voborníková a Miloš Pokorný dokonce dvakrát. Druhé místo obsadil Jakub Kocián a tření místa získali Tereza Voborníková, Jakub Kudrnáč, Renáta Trejbalová a Vítězslav Hornig. Dále 4.místo získala Zuzana Paulů (2x) a Matěj Mikšík. Pak 5.místa získali Renáta Trejbalová, Lukáš Paulus a Jakub Kudrnáč. A 6.místo získal Jakub Kudrnáč.

Druhé místo kam jsme o tři týdny později zavítali na MČR  v letním biatlonu byla Bystřice pod Hostýnem. Závodilo se v krosovém biatlonu a to v disciplínách sprint, supersprint a závod s hromadným startem. Toto Mistrovství republiky bylo ještě úspěšnější než MČR na kolečkových lyžích. Hvězdou Mistrovství se stala Tereza Voborníková, která mistrovsky ovládla všechny tři závody a třikrát zvítězila. Ostatní naši závodníci získali 13 medailí, celkem jsme tady získali 16 medailí. Druhá místa obsadili Matěj Mikšík, Magdaléna Bergerová (2x), Ondřej Soukup, Lukáš Pajer a Miloš Pokorný. Na třetích místech se umístili Nina Rambová (2x), Marek Grusz (2x), Matěj Mikšík (2x) a Štěpán Ševčík. Za zmínku stojí i další umístění do 6.místa a těch bylo sedm. Konkrétně 4.místa získali Jakub Kudrnáč, Matěj Mikšík, Lukáš Pajer a Štěpán Ševčík. Na 5.místě se umístili Zuzana Paulů (2x) a Václav Hrouda. 

Letní sezóna se nám náramně vydařila a náš klub byl zase hodně vidět. Nedočkavě vyhlížíme zimní sezónu a věříme, že nám přinese odměnu za letní přípravu.

Za KB Jilemnice Jakub Havel, foto Magda Bergerová

„Přesná muška je pořádná fuška 2017“

Uběhl rok a opět jsme uspořádali v rámci Týdne mobility již tradiční akci „Přesná muška je pořádná fuška“.  Ve středu 20.9.2017 se za sokolovnou na vzduchovkové střelnici sešlo 94 zájemců o střelbu ze špičkových biatlonových zbraní Steyer. Za slunečného počasí se v deseti kategoriích soutěžilo, kdo sestřelí víc terčů, maximum bylo deset.  Střílelo se ze vzduchové pušky na mechanické terče o průměru 35 mm a to na vzdálenost 10m. V případě shodného výkonu byl prováděn rozstřel tzv. „náhlá smrt“ (v případě zásahu jednoho, musel další sestřelit, pokud terč další zájemce nesestřelil, umístil se za prvním). Výsledky si můžete přečíst níže. Po závodním klání se každý závodník mohl občerstvit a opéct si párek. Následovalo vyhlášení výsledků a předání věcných cen. Závodníků oproti loňskému roku opět trochu přibylo a jsme za to rádi, věříme, že příští rok se již sejdeme v novém areálu na nové střelnici. Děkujeme všem za účast a také  děkujeme všem našim příznivcům a sponzorům:

Město Jilemnice – Ing. Jana Čechová

Sportovní centrum – Ing. Jaroslav Hornig

Nářadí Hornig s.r.o. – Vítězslav Hornig

To pravé ořechové – manželé Havlovi

DELFI spol. s r.o. – Ing. Václav Mečíř

KNIHKUPECTVÍ U MALÝCH s.r.o. – Evžen Malý

Vinárna „Pod Věží“ – Jan Lukeš

Kuželna – Josef Král

TISKÁRNA VOBORNÍK s.r.o.

Cukrárna u Kateřiny
Díky moc!

Výsledková listina
Kategorie: Clapci do 10 let (15 startujících)
Pořadí Jméno Příjmení Výkon
1 Tomáš Novotný 10r
2 Jan Korbelář 10r
3 Vítek Oždian 10r
Kategorie: Děvčata do 10 let (15startujících)
Pořadí Jméno Příjmení Výkon
1 Olivie Marečková 10r
2 Andrea Šišková 10r
3 Tereza Košťáková 10r
Kategorie: Chlapci 11-13 let (4 startující)
Pořadí Jméno Příjmení Výkon
1 Martin Svoboda 8r
2 Daniel Hrubý 8r
3 Matthew Krčík 6r
Kategorie: Dívky 11-13 let (10 startujících)
Pořadí Jméno Příjmení Výkon
1 Aneta Novotná 10r
2 Marie Hromádková 10r
3 Kateřina Hromádková 10r
Kategorie: Dívky 14-17 let (2 startující)
Pořadí Jméno Příjmení Výkon
1 Hana Trojanová 7
2 Viktorie Vydrová 6
       
Kategorie: Chlapci 14-17 let (2 startující)
Pořadí Jméno Příjmení Výkon
1 Michal Schütz 10
2 Vojtěch Novotný 6
       
Kategorie: Muži nad 18 let (10 startujících)
Pořadí Jméno Příjmení Výkon
1 Petr Matouš 9r
2 Tomáš Kuklík 9r
3 Miloš Valdman 9r
Kategorie: Ženy nad 18 let (10 startujících)
Pořadí Jméno Příjmení Výkon
1 Pavla Kinslová 10r
2 Martina Preiselerová 10r
3 Iveta Fišerová 10r
Kategorie: Smíšená biatlonisté mladší (18 startujících)
Pořadí Jméno Příjmení Výkon
1 Veronika Bergerová 10
2 Simona Kukučková 8r
3 Tereza Buďárková 8r
Kategorie: Smíšená biatlonisté starší (8 startujících)
Pořadí Jméno Příjmení Výkon
1 Ondřej Soukup 10r
2 Nina Rambová 10r
3 Magdaléna Bergerová 10r
  Celkově 94 startujících * r – roztřel náhlá smrt  

Mistrovství republiky žáků v letním biatlonu – Letohrad

Mistrovství republiky žáků v letním biatlonu se za deštivého počasí konalo v Letohradu 15 – 17. 9. 2017. Byl to poslední závod letošní letní sezóny během které si 297 závodníků v šesti kategoriích zajistilo postup nutný k boji o  mistrovské tituly.

Sobota začala klasickým sprintem.  V žácích A se náš jediný zástupce Lukáš K. umístil díky horší střelbě (3 trestné okruhy) na pěkném 5. místě.  V žákyních A Eliška P. přeběhla trestné kolo a špatně se vrátila, což pravidla trestají nekompromisní diskvalifikací, tentokráte bohužel ze stříbrné pozice.  Je to sice kruté poučení, ale právě tyto „přešlapy“z letních závodů přinášejí  zkušenosti a větší jistotu do dalších závodních klání. Patrik jednou minul a doběhl si pro velmi hezké desáté místo.  Tomáš nemohl s pěti trestnými koly pomýšlet na hezké umístění, skončil na 37.místě.  Bronzovou medaili vybojovala bezchybnou střelbou a rychlým během Natálka.  Linda si se dvěma trestnými koly doběhla pro pěkné patnácté místo.  Ondra se nepotkal s běžeckou formou a dvě kola mu boj o pěkné umístění neulehčila.  Terezie D. si udělala radost jedním kolem a výsledným sedmým místem. Lucka P. se dvěma koly nemohla pomýšlet na svoje standardní umístění do desítky, skončila na dvanáctém místě. Hned za ní skončila s bezchybnou střelbou Terka B., a následovala je Eliška Z. , která se také s bezchybnou střelbou umístila na místě patnáctém. Verča, která se těší na zimu, byla s jedním kolem dvacátá pátá a po tréninkové pauze závodící Róza byla na místě dvacátém osmém. Lucka B. střílela za 5 a tomu odpovídalo i umístění v sedmé desítce. 

Odpoledne nás čekaly štafety. Preferujeme klubové štafety, proto jsme mladší rychlíky z kategorie A „postaršili“ rychlokurzem manipulace se zbraní s řemeny do kategorie B.  Musím říct, že se s tím poprali velice srdnatě a předvedli slušný výkon. Kluci v „Béčkách“ ve složení Tomáš S., Lukin K. a Patrik P. skončili na 13.místě.  O něco lépe si vedly Linda, Eliška P. a Natálka D., skončili na pěkném sedmém místě.  Ondra startoval ve štafetě s Vrchlabím, dal si jedno trestné kolo a skončili na na místě osmém.  V nejstarších děvčatech jsme postavili dvě štafety.  Jedna, ve složení Verča, Lucka B. (ta si spravila chuť bezchybnou střelbou) a Róza, se umístila na sedmém místě a druhá štafeta, ve složení Terezka B., Terka D. a Eliška Z. skončila na místě desátém (celkem v této kategorii startovalo 23. štafet).

 V neděli byly na pořadu dne  závody s hromadným startem. Začali jsme ziskem mistrovského titulu, o který se postaral Lukáš K.. Ten střílel za jedno TK a vybíhal na trať na druhém místě, cestou do cíle však stihnul doběhnout a poté přesprintovat vedoucího závodníka a jeho upřimná radost na stupních vítězů nám všem byla odměnou 😉 Hned v další kategorii si pro bronzovou medaili, ač s dvěma TK, doběhla Eliška P..  Poté se nám již tolik nedařilo střelecky, Patrik už nepotvrdil pěknou sobotní  střelbu a se dvěma TK skončil na 21.místě. Tomáš také se dvěma TK běžel o něco pomaleji než Patrik a byl na místě třicátém.  Natka D. střelecky nevybočila (také dvě TK), ale díky rychlému běhu  získala  pěkné šesté místo.  Linda se čtyřmi TK skončila třicátá první,  Lucka se dvěma TK a bolavým krkem na místě čtrnáctém. Terka D. se třemi koly na 22. místě. Terka B. se dvěma TK na 31. místě. Eliška Z. se s pěti TK umístila na 34.místě a Róza se dvěma na místě třicátém osmém, Verča na začátku šesté desítky. Ze zdravotních důvodů v neděli nestartovali Ondra a Lucka B.. 

Výsledky z celé sezóny nás směřovaly na pěkné umístění i v soutěži družstev, bohužel MČR nebylo úplně vydařené a tak nám necelých osm bodů chybělo na celkové třetí místo,  v konečném pořadí v republikovém žebříčku nám patří nakonec páté místo.

Pochvalu za svou celoroční snahu zaslouží Ti, co se v celkovém žebříčku umístili do první desítky celkového žebříčku jednotlivců. Na šestém místě se ve své kategorii umístil Lukáš K.,  na místě třetím Eliška P. a na místě druhém Natálka D.. Velká gratulace.

Více výsledků najdete zde:

  http://www.biatlon.cz/domaci/souteze/vysledky-a-propozice/

III.ČP v letní biatlonu Jáchymov

Léto pomalu končí a v Krušných horách to teď o víkendu bylo znát dvojnásobně. Na závodišti nás v pátek vítaly nízké teploty a déšť.  Rozbahněná trať vydržela po celý víkend.  Trénink probíhal za drobného deště, sobotní závody už se obešly bez větších přívalů vody. V sobotu jsme závodili ve sprintu se skupinovým startem (nasazení do skupin po cca 24 závodnících bylo dle aktuálního žebříčku ČP).  Začali jsme celkem slibně, Lukáš Kroupa ač se mu střelba tolik nedařila podal parádní běžecký výkon a zůstal těsně za medailovým umístěním, čtvrté místo mu bylo odměnou. Eliška Polonská s jedním nezásahem byla naší nejlepší závodnicí, umístila se na druhém místě. Patrikovi se nedařilo střelecky, umístil se na 26.místě.  Naopak střelecky se závod vydařil Tomášovi, střílel čistě, což ho vyneslo na 12.místo. Natálka běžela jako o život, ale druhou položku dvakrát minula a nakonec z toho byla druhá bramborová medaile. Ondra si dlouho poležel na střelnici a s jedním nezásahem skončil na 15.místě. Lucka také jednou minula, ale rychle běžela, takže na ní zbylo sedmé místo.  Terka Dlabová minula třikrát a umístila se na 16 pozici. Eliška Zástavová patřila k těm, co neminuli ani jeden terč a umístila se na 14 pozici. Terka Buďárková  minula jednou a byla devatenáctá, Verča s bezchybnou střelbou byla kousek před ní na 17.místě. Lucka Bermannová s bolavým kolenem a dvěma nezasaženými terči obsadila 30.místo a Róza se na letošním premiérovém závodě teprve rozkoukávala a umístila se konci čtvrté desítky. 

V neděli se běžel klasický sprint, opět se nám dařilo, i když někteří střelci si pro jistotu oběhli o kolečko víc 😉 Eliška Polonská zvítězila, Lukáš byl díky opět rychlému běhu dvanáctý, Patrik si lehce polepšil na střelnici a na výsledku to bylo vidět, byl devatenáctý. Naopak Tomík se přesvědčil o tom, že kvalitní střelba je základem pro slušné umístění. Takovou střelbu předvedla Natálka, šla bezchybně a to jí vyneslo na stupně vítězů, konkrétně pro bronzovou medaili. Ondra se také potrápil na střelnici a skončil na začátku páté desítky, Terka Buďárková s jedním nezásahem obsadila dvacáté místo, Verča opět s nulou opět dvě místa před ní. Eliška Zástavová si taky na střelnici pohoršila, takže skončila třicátá. Lucka Paulusová dala nulu a tak si zlepšila chuť třetím místem, Terka Dlabová rychle běžela a se dvěma nezásahy skončila na dvanáctém místě. Lucka Bermannová se dvěma byla 28 a Róza má na lepší výsledky také ještě čas 😉 Všem medailistům velká gratulace, ostatním díky za předvedené výkony 😉

Za necelých čtrnáct dnů nás čeká poslední letošní letní závod a to MČR v Letohradu, doufejme, že nám vyjde nejen počasí, ale i forma… 😉 

 

Pastviny 31.7.-4.8.2017

I letos jsme se vydali společně s Klubem biatlonu Krkonoše Vrchlabí na letní přípravu do Pastvin a opět jsme využili podmínek skvělého zázemí FTK Olomouc. Zvládli jsme nejen něco natrénovat – úvodní běh kolem Studeneckých skal, komplexní tréninky a závod v letohradském biatlonovém areálu za dohledu reprezentantů (Ondra, Boušek…),  základy jízdy na kánoích na „stojaté vodě“, večerní turnaje v basketu, florbale a bembajsu,  noční orienťák, krále střelců, ale i přednášku Vodní záchranné služby orientovanou na bezpečnost na vodě, ve vodě i pod vodou, táborák se zpěvem i diskotéku, myslím, že si to všichni i přes bohužel zvýšený počet úrazů užili 😉

 

I.ČP v letním biatlonu ve Starém Městě pod Landštejnem

Tak máme za sebou první velké závody (258 startujících v kategoriích žactva) a zjistili jsme, že výsledky letos opět nebudou zadarmo 😉 Po měsíci trénování jsme si vyzkoušeli závodění na republikové úrovni. Nutno říci, že konkurence nespí a prosazování se do horních příček výsledkové listiny je i s přibývajícím počtem startujících stále obtížnější. První den, kdy jsme za parného počasí soutěžili ve vytrvalostním závodu, se nám nedařilo na střelnici. Někteří  předvedli střelecký výkon, který opravdu nebyl ke chválení a hodně zchladil letní rozjařenou náladu v týmu. Samozřejmě se vyskytly i vyjímky, pochvalu za bezchybnou střelbu zasluhují Terezka Buďárková  a Nela Johnová. Běžecky na tom byli dobře Lukáš K. a Eliška P. , u ostatních věřím, že se to do podzimu vylepší 😉  Výsledky můžete podrobně prostudovat  zde.

Druhý den, za již nižších venkovních teplot, se běžel sprint. Naštěstí nás na střelnici už nic nepřekvapilo a výkony zde předvedené odpovídaly natrénovanému měsíci. Střelecky bezchybně se probojovala závodem Lucka Paulusová a opět Terezka Buďárková. Zvýšil se počet jednou chybujících (Tom Sucharda, Natálka Dlabová, Ondra Berger a Terka Dlabová) a díky tomu i rychlému běhu se Natálce podařilo získat naši letos první medaili stříbrné barvy –  gratulujeme. Výsledky ze sprintu si můžete prostudovat zde.

Celkově pěkný výkon předvedli Natálka Dlabová (2.m), Paulusová Lucka (7.m), Lucka Polonská (7+7.m), Tom Sucharda (7. a 13.m), Lukin Kroupa (8 a 10.m), Patrik Plecháč (9.a14.m), Terka Dlabová (11.m), Nela Johnová a Eliška Zástavová (14.m)

Tady několik fotografií, kdo máte, prosím pošlete, zveřejním je 😉

Na závěr opět zdůrazním, že na letní závody jezdíme především sbírat zkušenosti (hlavně střelba, pak taktika a pravidla…), medaile jsou „jenom“ odměnou za pěkný výkon. Důležitý je posun ve zvládání jednotlivých dovedností u jednotlivců, u někoho je i umístění do 20.místa SUPER výsledek a zaslouží pochvalu 😉 Těšíme se na další závodění v Bystřici pod Hostýnem.

Žáci v Jinolicích

Na pohodovém a počasím téměř letním soustředění v Českém ráji jsme si opět vyzkoušeli ranní koupání, závod dvojic v orientačním běhu, procvičili taktické myšlení ve vlajkované, okusili turistiku v nádherných Prachovských skalách a nově jsme neodolali ani lezení. Diskotéka a táborák už bývají samozřejmostí 😉 , no a nedělní závod v plavání a běhu udělal tečku za prodlouženým víkendem, výsledky najdete níže. Díky všem, další soustředko nás čeká v srpnu na Pastvinách 😉

VT Jinolice – 28.5. závod plavání a běh
Pořadí Jméno Plavání Běh Celkem
1. Patrik Plecháč 05:04:00 14:33:00 19:37:00
2. Tomáš Sucharda 04:24:00 15:34:00 19:58:00
3. Terka Dlabová 04:57:00 15:30:00 20:27:00
4. Natka Dlabová 05:27:00 16:06:00 21:33:00
5. Linda Buštová 04:59:00 17:26:00 22:25:00
6. Eliška Polonská 06:50:00 16:09:00 22:59:00
7. Lucka Bermannová 07:24:00 15:38:00 23:02:00
8. Kája Pištorová 05:49:00 18:38:00 24:27:00

Regionální závody Jablonec nad Nisou

Již třetí regionál jsme absolvovali v Jablonci, postupně získáváme zkušenosti a střelecký výkon se nám lepší (alespoň u některých) 😉 Dvěma našim nejmladším zlatým medailistům gratulujeme, stejně tak těm, co již posbírali 207 bodů potřebných k postupu na seriál ČP – viz. tabulka níže, výsledky si můžete prohlédnout zde.

Narození Jméno Postup ČP (VT) RZ Roškopov RZ Harrachov RZ Jablonec Potřebných 207b. Chybí k postupu
035405 Jebavá Sabina Ano 0 0 207
035512 Bergerová Veronika Ano 0 0 207
041217 Berger Ondřej Ano 0 0 207
045120 Paulusová Lucie Ano 0 0 207
045312 Šulcová Rozálie Ano 0 0 207
046027 Buďárková Tereza Ano 0 0 207
060902 Plecháč Patrik Ano 0 0 207
065106 Dlabová Natálie Ano 0 0 207
065610 Johnová Nela Ano 0 0 207
045502 Dlabová Terezie Ano 76,67 78,59 77,01 232,27 0 207
051108 Sucharda Tomáš Ano 71,79 73,75 80,05 225,59 0 207
075325 Eliška Polonská Ano 78 69 78 225 0 207
045713 Bermannová Lucie Ano 79,27 67,92 56,38 203,57 0 207
070811 Kroupa Lukáš Ano 78,94 87 165,94 0 207
055520 Buštová Linda Ano 82,72 71,21 65,07 219 0 207
035105 Eliška Zástavová     62,75 68,3 131,05 75,95 207
036126 Křížová Hana   63,3 66,31   129,61 77,39 207
055902 Šulcová Sára     53,37 68,12 121,49 85,51 207
055503 Votočková Simona   50,09 59,68   109,77 97,23 207
055501 Mlynáriková Denisa 64,76 0 64,76 142,24 207
046022 Aneta Erlebachová 61,65 61,65 145,35 207
071210 Matěj Slíva Ano 60,25 60,25 146,75 207
050928 Vancl Lukáš 31,67 31,67 175,33 207
065506 Karolína Pištorová 0 207 207
036212 Simona Kukučková 0 207 207
036224 Aneta Nosková 0 207 207
050210 Radek Černý 0 207 207

Doufejme, že ještě zabojujeme a do Starého Města pod Landštejnem nás odjede vyšší počet než současných patnáct postupujících 😉

Teoretickou šanci na postup do ČP při předpokládané účasti na regionálu v Ruprechticích příští neděli mají:

Eliška Zástavová
Křížová Hana
Šulcová Sára
Ještě pár foteček, díky za jejich zaslání.