Archiv rubriky: Zima

NMNM podruhé, tentokrát v žákovském podání

Za jarního počasí hostilo Nové Město na Moravě první ČP žáků. Tři sta závodníků soutěžilo v sobotu ve vytrvalostním závodu a v neděli ve sprintu, poprvé byly kategorie rozděleny po ročnících. Úvod sezóny se nám povedl. V sobotu se Patrikovi podařilo v kategorii B1 čtvrté místo, Tomovi v kategorii B2 obsazené 39 závodníky 11.místo. Nela měla bezchybnou střelbu a to jí mezi 39 závodnicemi v kategorii B1 vyneslo na stupínek nejvyšší, na místě třetím se s jednou chybou umístila Natálka. V kategorii B2 v konkurenci 45 závodnic se Linda dělila o páté místo, Sára s pěti nezásahy na místě 21., kousek za ní Bára se šesti nezásahy skončila na 23. místě a Simona se třemi na místě 25.  Mezi 32 závodníky kategorie C1 se díky třem čistým položkám Ondra Berger umístil na pěkném 5.místě. V konkurenci 43 závodnic kategorie C1 zazářila Lucka Paulusová, která i s jedním nezasaženým terčem vyhrála nejen ve své kategorii, ale na stejných tratích porazila i dalších 38 konkurentek v kategorii C2.  Lucka Bermannová si udělala radost bezchybnou střelbou a 7.místem, stejný parádní střelecký výkon předvedla Róza a také s bezchybnou střelbou skončila na místě 14.,  Terka Dlabová se zlepšuje v běhu, střelecky to umí líp a sbírá zkušenosti, skončila šestnáctá. Kousek za ní se umístila na 18 místě Terka Buďárková. Se šesti chybami se na 29.místě umístila Aneta, která také zkušenosti teprve sbírá.  V kategorii C2 se na místě šestnáctém umístila Verča se dvěma chybami, Eliška Zástavová kousek za ní s chybami třemi na místě dvacátém.

Nedělní závody se opět vydařily Nele, která opět střílela bezchybně a opět v konkurenci 39 závodnic kategorie B1 vyhrála, hned za ní se na druhém místě  s dvěma trestnými koly umístila Natálka.  Linda se v kategorii B2  umístila na pěkném 8. místě, Sára si v té samé kategorii dokázala, že umí dát nulu alespoň v jedné položce, tak už to snad bude jen a jen lepší, tentokrát to dalo na místo sedmnácté, Bára s pěti koly nemohla pomýšlet moc vysoko, ale díky pěknému běhu to dopadlo na 22. místo. Síma skončila na 25.místě a takřka dosáhla na postup na MČR. Tomáš se  kategorii chlapců B2 umístil díky dvěma chybám na druhé položce na 12. místě.  Ondra v C1 byl s nulou o 1,3s čtvrtý. Lucka Paulusová se tentokrát nevyhnula dvěma chybám a skončila pátá, kousek za ní na místě sedmém byla s nulou Lucka Bermannová, na místě desátém také s nulou Terka Buďárková, Róza se dvěma chybami byla šestnáctá a hned za ní Terka Dlabová se třemi chybami na místě sedmnáctém.  Aneta se také přiblížila postupovým osmdesáti bodům, snad to vyjde tento víkend. V žákyních C2 se nejlépe umístila Eliška Z., která střílela bezchybně a obsadila 10. místo.  Verča se tentokráte netrefila a se dvěma koly skončila na 18.místě. Podrobněji se můžete na výsledky podívat zde.

Tento víkend závodíme v Letohradu, doufejme, že se nám podaří navázat na tyto úspěchy. 

Start biatlonové sezóny v Novém Městě na Moravě

Biatlonová sezóna 2018 byla zahájena 29. – 30. 12. závody I. ČP v Novém Městě na Moravě. 29.12. byly na programu sprinty a 30.12. závody s hromadným startem. Výborného výsledku v kategorii dorostenci A dosáhl Miloš Pokorný, který s bezchybnou střelbou vyhrál. Na čtvrtém místě se umístil Jakub Kudrnáč, šestý doběhl Marek Hasman, osmý Lukáš Paulus a dvanáctý Matěj Mikšík.
V dorostenkách A se našim závodnicím střelecky nedařilo. Zuzka Paulů doběhla devátá, Nina Rambová dvanáctá.
V dorostenkách B doběhla Renata Trejbalová na pátém místě, Magda Bergerová devátá. V juniorech se v mezinárodní konkurenci umístil na čtvrtém místě Víťa Hornig, Václav Hrouda na sedmém a Lukáš Pajer na osmém místě. V mužích C slavil vítězství Petr Čech.
 
V sobotních závodech s hromadným startem se nám dařilo o kus lépe. V kategorii dorostenců A doběhl na druhém místě Miloš Pokorný.
V dorostenkách B vyhrála Tereza Voborníková a hned za ní skončila Magda Bergerová. Kategorii dorostenců B vyhrál také náš závodník Jakub Kocián, osmý skončil Jirka Chmelík a jedenáctý Marek Grusz.
Víťa Hornig v kategorii juniorů skončil druhý, Václav Hrouda čtvrtý a Lukáš Pajer šestý, Petr Čech opět ovládl kategorii mužů C.

Tomáš Holubec

 

Pozvánka na Poslední mazání a zároveň valnou hromadu KB Jilemnice,z.s.

pozvankavh17

Dovolujeme si Vás jménem Klubu biatlonu Jilemnice, z.s. pozvat na Poslední mazání a zároveň valnou hromadu KB Jilemnice, které se bude konat první aprílovou sobotu (1.4.) od 17h v Centru Zábavy Jilemnice.

Program bude následující:
Začneme v 17h….
Zahájení a přivítání hostů,
Splnění náležitostí valné hromady,
Zpráva o chodu klubu a hospodaření za rok 2016,
Ohodnocení sportovců a funkcionářů
Večeře (v ceně vstupného) a volná zábava…

Díky a těšíme se na viděnou 😉
Za KB Jilemnice Mgr.Jan Sucharda, předseda

MČR dorostu a dospělých a konec biatlonové sezóny

O víkendu 3.-5.3.2017 proběhly poslední biatlonové závody letošní sezóny a to Mistrovství ČR dorostu a dospělých v Novém Městě na Moravě. Naši závodníci opět zabojovali jak v sobotním sprintu, tak v nedělním stíhacím závodě. Mistrovský titul a stříbrnou medaili získala Magdaléna Bergerová, stejně tak i Renata Trejbalová a Petr Čech, stříbrnou a bronzovou medaili vybojovala Eliška Votočková, stříbrnou s bronzovou medailí a pěkné čtvrté místo získal Víťa Hornig. Tereza Voborníková s Emou Pokornou se ve svých kategoriích umístily také na čtvrtém místě. Celkově se v republikové konkurenci dorostenci svými výkony zařadili na pěkné čtvrté místo za tři největší kluby (1.m Letohrad, 2.m Jablonec n.N. a 3.m N.Město n.M). V kategoriích dospělých za náš klub bojují pouze dva závodníci a to velice úspěšný Petr Čech (letos zvítězil ve všech závodech, krom jednoho, kde získal druhé místo) a Štěpán Ševčík (ten bohužel na MČR chyběl), kteří se umístili jako družstvo dospělých v republikovém žebříčku na celkovém sedmém místě.

Jak jsme již zmínili v předchozím příspěvku, týden před dorostenci se v Harrachově k závěrečnému mistrovskému měření sil potkali žáci z celé republiky. V konkurenci 189 závodníků závodili o letošní poslední tři sady medailí. V sobotním sprintu volnou technikou získali jednu kompletní sadu medailí, včetně té bramborové. Zlato a první mistrovský titul vybojovala Lucie Paulusová, stříbro Miloš Pokorný, bronz Ondřej Berger a čtvrtá byla Kateřina Svobodová. V odpoledním sobotním štafetovém závodě Jilemnici reprezentovalo pět štafet. Mistrovský titul ve starších žácích získali skvělým výkonem Miloš Pokorný s Jakubem Kudrnáčem. V kategorii starších děvčat utekl Zuzaně Paulů a Kateřině Svobodové titul mistryň o deset sekund, získaly stříbrnou medaili. V mladších žákyních získaly čtvrté místo Tereza Buďárková a Lucie Paulusová. V neděli v závodě s hromadným startem (tentokráte klasickou technikou) získal mistrovský titul Miloš Pokorný a hned za ním se na druhém místě umístil Lukáš Paulus. Ve starších žákyních utekl Kateřině Svobodové mistrovský titul v cílové rovince, kde nestačila na vítězku o 0,5 s. Tyto krásné výsledky nám zajistily celkově první místo v žákovské soutěži.

Na obou mistrovstvích republiky jsme celkově získali šest mistrovských titulů a k tomu dalších jedenáct medailí, v republikovém žebříčku jednotlivců se ve svých kategoriích na prvním místě umístili Lucie Paulusová, Renata Trejbalová a Petr Čech, na místě druhém Miloš Pokorný, Vítězslav Hornig, Eliška Votočková a Kateřina Svobodová, na místě třetím Jakub Kudrnáč a na místě čtvrtém Ondřej Berger a Magdaléna Bergerová. Všem patří velká gratulace. V celkovém součtu soutěže družstev se náš klub umístil na druhém místě hned za Letohradem, před Jabloncem n.N. i Novým Městem n.M.. Parádní mezinárodní výsledek předvedl v tureckém Erzurumu Vítězslav Hornig. Na EYOFu (European Youth Olympic Festival – nejvyšší dorostenecká soutěž) získal ve sprintu zlatou medaili, parádní výsledek předvedl i ve stíhacím závodě, kde nakonec skončil na pěkném sedmém místě.

Tyto výsledky jsou parádní odměnou nejen pro samotné sportovce, ale i pro trenéry a všechny, co se podílí na jejich přípravě. Chtěl bych touto cestou poděkovat právě trenérům a nejen našeho klubu, ale i ČKS SKI Jilemnice (spolupracujeme na sportovní přípravě některých našich sportovců), dále pak rodičům, všem sponzorům a dalším příznivcům jilemnického biatlonu.

JS

MČR Harrachov – závěr letošní TOP sezóny

Tento víkend jsme v Harrachově v konkurenci 189 závodníků závodili o letošní poslední tři sady medailí. Nutno říci, že jsme se s tím poprali statečně a v sobotním sprintu získali jednu kompletní sadu medailí, včetně té bramborové 😉 Zlato a první mistrovský titul vybojovala Lucka, stříbro Miloš, bronz Ondra a bramborovou vybojovala Kačka, Terezka dala za dvě, což ji a Rózu, která se trápila běžecky, posunulo do třetí desítky. Kuba se díky jednomu neabsolvovanému trestnému kolu a tím pádem minutové přirážce připravil o medaili a skončil těsně před Lukášem na šestém místě. Verča se trápila běžecky, Zuzka střelecky, a Šárka s Hankou stále sbírají zkušenosti 😉

V sobotu odpoledne jsme postavili pět štafet, bohužel Róza se na MČR nepotkala s běžeckou formou, proto nebyla do závodu štafet nasazena, tím pádem nám vypadla i Hanka, obě se pošetřily na nedělní klasický závod. Ondru jsme museli postaršit a s Lukášem statečně bojovali v kategorii starších kluků, celkové 9. místo z dvaceti štafet bylo povedené. Mistrovský titul ve starších žácích získali skvělým výkonem Miloš s Kubou. V mladších žákyních byla naše štafeta složena dvojicí Terka a Lucka, bojovaly statečně, několikrát dobíjely a proto jim bramborová medaile byla odměnou. V kategorii starších děvčat utekl Zuzce a Kačce titul mistryň o deset sekund, získaly stříbrnou medaili. Šárka s Verčou skončily na 13.místě.

V neděli nás čekal závod s hromadným startem, tentokráte klasickou technikou. Byl to závod veselý, někteří závodníci odcházeli ze střeleckého stanoviště i s podložkou (přilepena voskem k lyžím), v horším případě jim přilepená podložka doslova podrazila nohy 😉 Ondra předvedl standardní výkon a obsadil pěkné 6.místo. V kategorii mladších děvčat se střelecky nedařilo Lucce, obsadila 10.místo, Terezka s jedním nezasaženým terčem byla hned za ní a Róza na místě patnáctém. Vše bylo polepšeno Milošovým mistrovským titulem a hned za ním největším překvapením šampionátu a to druhým místem Lukáše, který ani jednou neminul a běžel víc jak dobře. Kuba sice suprově běžel, ale nezvládnutá druhá položka ho odsunula až na páté místo. Ve starších žákyních utekl Kačce mistrovský titul v cílové rovince, kde nestačila na vítězku o 0,5 s. Zuzka spíš než se soupeřkami bojuje s technikou klasického běhu, takže 15.místo je pro ni úspěchem. Verču bolelo rameno, Šárka se lepší každým závodem a radost si udělala Hanka, která dala na závěr sezóny svoji první nulu v závodě.

Celkově jsme získali tři mistrovské tituly a k tomu dalších pět medailí, což je super výsledek, který nám zajistil CELKOVĚ PRVNÍ MÍSTO V REPUBLIKOVÉM ŽEBŘÍČKU V KATEGORII ŽACTVA! VŠEM PATŘÍ VELKÝ DÍK A GRATULACE! OSLAVOVAT BUDEME NA „POSLEDNÍM MAZÁNÍ“, KTERÉ JE NAPLÁNOVÁNO NA 1.4.2017.

Žebříček družstev zde. Žebříček jednotlivců zde. Výsledky zde.

 

Sobota 25.2.2017 Sprint
Žáci B – 39 startujících
Poř. St. č. VT Jméno Kat. Klub Pozn. Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 15 1 Martan Matyáš ZCB Rover Praha TM 13:29,20 0 1 1 13:29,20 0 110
2 31 1 Milán Jakub ZCB Střelka Brno TM 13:53,20 0 1 1 13:53,20 24 106,73
3 24 1 Berger Ondřej ZCB Jilemnice TM 14:08,00 1 0 1 14:08,00 38,8 104,72
Žákyně B – 42 startujících
Poř. St. č. VT Jméno Kat. Klub Pozn. Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 70 1 Paulusová Lucie ZKB Jilemnice TM 13:55,00 0 0 0 13:55,00 0 110
2 51 1 Brunátová Denisa ZKB Elán Zruč TM 14:08,10 0 0 0 14:08,10 13,1 108,27
3 79 1 Hable Diana ZKB SKPKorn. 14:28,40 0 1 1 14:28,40 33,4 105,6
27 50 1 Buďárková Tereza ZKB Jilemnice TM 16:32,50 1 1 2 16:32,50 02:37,50 89,25
28 77 1 Šulcová Rozálie ZKB Jilemnice 16:32,70 1 0 1 16:32,70 02:37,70 89,22
Žáci C – 56 startujících
Poř. St. č. VT Jméno Kat. Klub Pozn. Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 139 1 Abrahám Luděk ZCC Letohrad TM 15:08,50 1 0 1 15:08,50 0 110
2 104 1 Pokorný Miloš ZCC Jilemnice 15:32,70 0 0 0 15:32,70 24,2 107,06
3 135 1 Lušovský Jan ZCC Rožnov pR 15:44,90 0 0 0 15:44,90 36,4 105,59
6 102 1 Kudrnáč Jakub ZCC Jilemnice 15:19,90 1 0 1 16:19,90 01:11,40 101,35
7 100 1 Paulus Lukáš ZCC Jilemnice 16:24,10 0 1 1 16:24,10 01:15,60 100,84
Žákyně C – 42 startujících
Poř. St. č. VT Jméno Kat. Klub Pozn. Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 183 1 Masaříková Gabriela ZKC SKPKorn. TM 16:30,10 0 0 0 16:30,10 0 110
2 152 1 Grossmannová Tereza ZKC Letohrad 16:57,20 0 0 0 16:57,20 27,1 106,98
3 187 1 Svobodová Agáta ZKC SKP Harrach. TM 16:58,70 0 0 0 16:58,70 28,6 106,82
4 165 1 Svobodová Kateřina ZKC Jilemnice TM 17:03,20 0 0 0 17:03,20 33,1 106,32
20 179 1 Bergerová Veronika ZKC Jilemnice TM 19:09,40 0 0 0 19:09,40 02:39,30 92,3
26 175 1 Paulů Zuzana ZKC Jilemnice 19:50,90 1 0 1 19:50,90 03:20,80 87,69
27 154 2 Holubcová Šárka ZKC Jilemnice 19:56,20 3 0 3 19:56,20 03:26,10 87,1
34 171 3 Křížová Hana ZKC Jilemnice 20:45,00 0 1 1 20:45,00 04:14,90 81,68
26.2.2017 Závod s hromadným startem
Žáci B – 40 startujících
Poř. St. č. VT Jméno Kat. Klub Pozn. Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 1 1 Martan Matyáš ZCB Rover Praha TM 18:13,60 1 0 1 18:13,60 0 110
2 4 1 Suchodol Vít ZCB Letohrad 18:36,60 0 0 0 18:36,60 23 107,68
3 2 1 Milán Jakub ZCB Střelka Brno TM 18:38,40 0 3 3 18:38,40 24,8 107,5
6 5 1 Berger Ondřej ZCB Jilemnice TM 19:26,80 0 1 1 19:26,80 01:13,20 102,63
Žákyně B – 44 startujících
Poř. St. č. VT Jméno Kat. Klub Pozn. Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 62 1 Marková Nikola ZKB Letohrad 19:30,70 0 0 0 19:30,70 0 110
2 55 1 Randáková Hana ZKB Sokol Stachy 19:51,00 0 1 1 19:51,00 20,3 108,09
3 59 2 Cikánková Anita ZKB Střelka Brno 19:57,60 1 0 1 19:57,60 26,9 107,47
10 51 1 Paulusová Lucie ZKB Jilemnice TM 21:14,70 1 1 2 21:14,70 01:44,00 100,22
11 64 1 Buďárková Tereza ZKB Jilemnice TM 21:30,20 1 0 1 21:30,20 01:59,50 98,77
15 58 1 Šulcová Rozálie ZKB Jilemnice 22:29,10 0 1 1 22:29,10 02:58,40 93,23
Žáci C – 57 startujících
Poř. St. č. VT Jméno Kat. Klub Pozn. Běžecký čas L L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 102 1 Pokorný Miloš ZCC Jilemnice 21:59,60 1 0 1 2 21:59,60 0 110
2 109 1 Paulus Lukáš ZCC Jilemnice 22:09,50 0 0 0 0 22:09,50 9,9 109,17
3 111 1 Hák Petr ZCC Krkonoše TM 22:23,30 0 0 0 0 22:23,30 23,7 108,02
5 103 1 Kudrnáč Jakub ZCC Jilemnice 22:29,30 0 2 1 3 22:29,30 29,7 107,52
Žákyně C – 42 startujících
Poř. St. č. VT Jméno Kat. Klub Pozn. Běžecký čas L L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 161 1 Masaříková Gabriela ZKC SKPKorn. TM 24:47,60 0 1 0 1 24:47,60 0 110
2 164 1 Svobodová Kateřina ZKC Jilemnice TM 24:48,10 0 0 0 0 24:48,10 0,5 109,96
3 166 1 Mikysková Svatava ZKC Letohrad TM 25:21,60 0 0 0 0 25:21,60 34 107,48
15 172 1 Paulů Zuzana ZKC Jilemnice 28:06,40 1 0 0 1 28:06,40 03:18,80 95,29
26 196 3 Křížová Hana ZKC Jilemnice 30:01,50 0 0 0 0 30:01,50 05:13,90 86,78
29 179 1 Bergerová Veronika ZKC Jilemnice TM 30:21,40 1 1 0 2 30:21,40 05:33,80 85,31
30 190 2 Holubcová Šárka ZKC Jilemnice 30:27,10 1 1 0 2 30:27,10 05:39,50 84,89

Zlato také na EYOF pro Víťu Horniga – velká gratulace

Super výsledek předvedl v tureckém Erzurumu Víťa Hornig. Na EYOFu (European Youth Olympic Festival – nejvyšší dorostenecká soutěž – 11.-18.2.17)  získal ve sprintu zlatou medaili, parádní výsledek předvedl i na stíhací závod, kde nakonec skončil na pěkném sedmém místě. Velmi mu gratulujeme a přejeme, aby ještě úspěšně zabojoval v zítřejších smíšených štafetách!

vita

vita1vita7

Více výsledků na http://eyof2017erzurum.org/page/detail/canli-sonuclar/72

III.ČP žactva Jablonec n.N. 11.-12.2.2017

O víkendu 11.-12.2.2017 hostil Jablonec nad Nisou III.ČP žactva v biatlonu a my jsme u toho nemohli chybět 😉

V sobotním sprintu se nám podařilo získat kompletní sbírku medailí, zasloužili se o ni Ondra svým 3.místem, Lucka („pro změnu“ ;-)) zlatem a stříbro doplnil Kuba. Tomík si svůj výsledek pokazil druhou střelbou, kde dvakrát minul, Terezka se umístila na 16.místě s jedním nezasaženým terčem a Sára se dvěma v cca polovině startovního pole. V kategorii starších chlapců si výborně vedli i Lukáš (0) a Miloš (3), kteří obsadili 5. a 6. místo – pro zajímavost, ztráta šestého Lukáše na vítěze byla 47 s. Ve starších žákyních se nejvýše umístila Zuzka, která střílela bezchybně a vybojovala 5.místo. Verča, Šárka a Hanka se přesvědčily, že pro dobrý výsledek je nutná bezchybná střelba.

V neděli nás čekal na ČP premiérový závod a to Biatloncross. Jednalo se o závod s deseti překážkami a jednou střeleckou položkou. V tomto závodě šlo o šikovnost při překonávání překážek, za každou nezdolanou překážku bylo přičteno závodníkovi 10s. I v tomto závodu se nám podařilo urvat dvě medaile, Lucka brala zlatou a Miloš stříbrnou. V mladších klucích byl Ondra 7. a Tomík se posunul díky bezchybné střelbě na 15.místo. V mladších žákyních byla Terezka devátá a Sára se dvěma nezásahy (pěkně běžela) byla 28.. Starší chlapci měli velkou konkurenci a zjistili, že každičká chyba „něco“ stojí a že v této kategorii pro „chybování“ již není prostor,dvě chyby na střelnici jsou hodně, a i přes jejich rychlý běh, skončili na 11. a 12. místě 😉 Zuzka s jedním minutým terčem byla osmá, Verča 21., Šárka se dvěma nezásahy 25. a Hanka, která si dala tentokráte pěknou nulu 32..

Všem medailistům gratulejeme, ostatním přejeme na dalších závodech (MČR v Harrachově) přesnou mušku a rychlé nohy 😉

 

Místo konání: Jablonec nad Nisou
Datum: 11.2.2017
Sprint
Žáci B – 53 startujících
Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 27 1 Martan Matyáš ZCB Rover Praha TM 10:10,30 0 0 0 10:10,30 0 100
2 47 1 Suchodol Vít ZCB Letohrad 10:31,70 0 0 0 10:31,70 21,4 96,49
3 26 1 Berger Ondřej ZCB Jilemnice TM 10:58,50 1 0 1 10:58,50 48,2 92,1
19 22 2 Sucharda Tomáš ZCB Jilemnice 12:20,70 0 2 2 12:20,70 02:10,40 78,63
Žákyně B -62 startujících
Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 79 1 Paulusová Lucie ZKB Jilemnice TM 10:43,80 0 0 0 10:43,80 0 100
2 68 1 Fiedlerová Eliška ZKB KB Trefa TM 10:53,20 0 0 0 10:53,20 9,4 98,53
3 111 1 Bártová Veronika ZKB Jílové 11:08,00 0 0 0 11:08,00 24,2 96,24
16 103 1 Buďárková Tereza ZKB Jilemnice TM 12:16,80 1 0 1 12:16,80 01:33,00 85,55
31 77 Šulcová Sára ZKB Jilemnice 13:17,80 1 1 2 13:17,80 02:34,00 76,07
Žáci C – 60 startujících
Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 174 1 Abrahám Luděk ZCC Letohrad TM 10:54,60 1 0 1 10:54,60 0 100
2 152 1 Kudrnáč Jakub ZCC Jilemnice 10:59,20 0 0 0 10:59,20 4,6 99,29
3 155 1 Babánek Adam ZCC Střelka Brno TM 11:21,50 0 0 0 11:21,50 26,9 95,89
4 160 1 Mikšík Matěj ZCC Krkonoše 11:27,00 0 0 0 11:27,00 32,4 95,05
5 151 1 Pokorný Miloš ZCC Jilemnice 11:30,20 0 3 3 11:30,20 35,6 94,56
6 122 1 Paulus Lukáš ZCC Jilemnice 11:42,10 0 0 0 11:42,10 47,5 92,74
Žákyně C
Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 220 1 Svobodová Agáta ZKC SKP Harrach. TM 12:06,80 0 0 0 12:06,80 0 100
2 221 1 Masaříková Gabriela ZKC SKPKornspitz TM 12:14,30 0 0 0 12:14,30 7,5 98,96
3 228 1 Kubíčková Nikita ZKC Letohrad TM 12:17,20 0 0 0 12:17,20 10,4 98,56
4 219 1 Voháňková Barbora ZKC SKPKornspitz TM 12:20,50 0 0 0 12:20,50 13,7 98,11
5 191 1 Paulů Zuzana ZKC Jilemnice 12:45,20 0 0 0 12:45,20 38,4 94,71
20 197 1 Bergerová Veronika ZKC Jilemnice TM 14:26,70 1 1 2 14:26,70 02:19,90 80,75
27 201 2 Holubcová Šárka ZKC Jilemnice 15:32,60 2 1 3 15:32,60 03:25,80 71,68
30 184 3 Křížová Hana ZKC Jilemnice 15:46,60 1 0 1 15:46,60 03:39,80 69,75
Místo konání: Jablonec nad Nisou
Datum: 12.2.2017
Sprint – Biatloncross Žákyně B – 59 startujících
Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 1 1 Paulusová Lucie ZKB Jilemnice TM 06:05,60 0 0 06:05,60 0 100
2 7 1 Randáková Hana ZKB Sokol Stachy 06:06,10 0 0 06:06,10 0,5 99,86
3 10 2 Hable Diana ZKB SKPKornspitz 06:13,60 0 0 06:13,60 8 97,81
9 16 1 Buďárková Tereza ZKB Jilemnice TM 06:42,70 1 1 06:42,70 37,1 89,85
28 31 Šulcová Sára ZKB Jilemnice 07:33,60 2 2 07:33,60 01:28,00 75,92
Žáci B – 52 startujících
Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 63 1 Martan Matyáš ZCB Rover Praha TM 05:54,50 1 1 05:54,50 0 100
2 68 1 Hron Antonín ZCB Krkonoše 06:04,50 0 0 06:04,50 10 97,17
2 71 1 Milán Jakub ZCB Střelka Brno TM 06:04,50 0 0 06:04,50 10 97,17
7 65 1 Berger Ondřej ZCB Jilemnice TM 06:24,80 1 1 06:24,80 30,3 91,45
15 81 2 Sucharda Tomáš ZCB Jilemnice 06:54,30 0 0 06:54,30 59,8 83,13
Žákyně C – 53 startujících
Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 119 1 Masaříková Gabriela ZKC SKPKornspitz TM 05:37,50 0 0 05:37,50 0 100
2 120 1 Kubíčková Nikita ZKC Letohrad TM 05:42,10 0 0 05:42,10 4,6 98,63
3 118 1 Svobodová Agáta ZKC SKP Harrach. TM 05:42,70 0 0 05:42,70 5,2 98,45
8 122 1 Paulů Zuzana ZKC Jilemnice 06:13,60 1 1 06:13,60 36,1 89,3
21 137 1 Bergerová Veronika ZKC Jilemnice TM 06:45,70 1 1 06:45,70 01:08,20 79,79
25 144 2 Holubcová Šárka ZKC Jilemnice 06:59,10 2 2 06:59,10 01:21,60 75,82
32 147 3 Křížová Hana ZKC Jilemnice 07:25,00 0 0 07:25,00 01:47,50 68,14
Žáci C – 59 startujících
Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 174 1 Abrahám Luděk ZCC Letohrad TM 04:56,10 1 1 04:56,10 0 100
2 178 1 Pokorný Miloš ZCC Jilemnice 05:05,20 0 0 05:05,20 9,1 96,92
3 176 1 Babánek Adam ZCC Střelka Brno TM 05:14,50 0 0 05:14,50 18,4 93,78
11 179 1 Paulus Lukáš ZCC Jilemnice 05:43,10 2 2 05:43,10 47 84,12
12 175 1 Kudrnáč Jakub ZCC Jilemnice 05:43,60 2 2 05:43,60 47,5 83,95

Více výsledků najdete na http://www.biatlon.cz/domaci/souteze/vysledky-a-propozice/