Vyhlášení sportovce okresu Semily

Vyhlášení ankety nejúspěšnějších sportovců okresu Semily za rok  2017 proběhlo 30.1. 2018 v kulturním centru Střelnice v Turnově.  Náš Klub nominoval tři sportovce – za mládež Vítězslav Hornig (1. a 7. místo EYOF Turecko), Tereza Voborníková (3x 1. místo na MČR), v kategorii masters Petr Čech (5. a 8. místo na MS Finsko, vítěz ČP).  Prosadit se v této anketě není vůbec jednoduché, mezi  nominovanými se objevují i mistři světa  a vyhlašují se dohromady všechny letní i zimní sporty, přes to jsme slavili úspěch.

Vítězslav Hornig vyhrál kategorii mládež – jednotlivci!

Tereza Voborníková se umístila na devátém místě.

a Petr Čech vyhrál kategorii masters.

Slavnostní vyhlášení anekty Nejúspěšnější sportovec  okresu  2017

Vítězslav Hornig navazuje na výborné výsledky z loňské sezóny a na právě probíhajícím MEJ ve slovinské Pokljuce vybojoval třetí místo ve vytrvalostním závodu, kdy jako jediný ze 118 závodníků zvládl čistě zastřílet čtyři položky. Velká gratulace, jen tak dál… 😉

Všem našim úspěšným sportovcům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v této sezóně.

Výsledky – přehled:

Mládež – jednotlivci: 1. Hornig Vítězslav (KB Jilemnice, biatlon), 2. Zárybnická Lucie (TSC Turnov, judo), 3.  Zárybnická Julie (TSC Turnov, judo), 4.  Holík František (LSK Lomnice  nad Popelkou, skoky na lyžích, 5. Hanyk Michal (AC Turnov, atletika), 6. Matouš Adam (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích), 7. Rybov&aac ute; Ter eza (Powerlifting Semily, silový trojboj), 8. Chrástová Tereza (Sportovní klub Studenec, orientační běh a cyklistika), 9. Voborníková Tereza (KB Jilemnice, biatlon), 10. Tomáš Patrik (Powerlifting Semily, silový trojboj). 

Mládež – družstva: 1. TJ Jiskra Harrachov dorost (Skoky na lyžích – Petr Šablatura a Radek Rýdl), 2. ČKS SKI Jilemnice starší žákyně (běh na lyžích – štafeta ve složení Paulusová, Šulcová, Horáčková), 3. LSK Lomnice nad Popelkou žáci (Skoky na lyžích – David Rygl a Dominik Bl&aacut e;ha), 4 .  TSC Turnov starší žákyně a dorostenky (judo), 5. ČKS SKI Jilemnice starší dorostenky (běh na lyžích – štafeta ve složení Trojanová, Votočková). 

Dospělí – jednotlivci: 1. Hák Zdeněk (TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, alpinismus), 2.  Koudelka Roman (LSK Lomnice n. Pop., skoky na lyžích), 3. Portyk Tomáš (LSK Lomnice n. Pop., severská kombinace), 4. Jiroušová Šárka (OSH Semily, požární sport), 5.  Schützová Sandra (ČKS SKI Jilemnice, běh na ly ž&iacut e;ch), 6. Egrt Josef (AC Turnov, atletika), 7. Omová Michaela (TJ Turnov, radiový orientační běh), 8. Janatová Kateřina (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích), 9. Křepelková Marta (TJ Jiskra Harrachov, skoky na lyžích), 10. Navrátilová Veronika (TJ Turnov, mushing).  

Dospělí – kolektivy: 1. TJ Zikuda Turnov družstvo mužů (volejbal), 2. ČKS SKI Jilemnice ženy (běh na lyžích), 3. ŠK Zikuda Turnov družstvo mužů (šachy), 4. ČKS SKI Jilemnice dospělí (běh na lyžích), 5. HC Lomnice nad Lomnici družstvo mužů (lední hokej).

Hendikepovaný sportovec: 1. Ponocný Matěj (SKI klub Masters Rokytnice, AC Turnov – alpské lyžování a atletika).

Trenéři – profesionálové: 1. Portyk Tomáš st. (LSK Lomnice n.P. – skoky na lyžích), 2. Haman Václav (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích). Amatéři: 1. Reichl Miroslav (AC Turnov, atletika), 2. Berger Tomáš (LSK Lomnice nad Popelkou, běh na lyžích).      

Masters: 1. Čech Petr (KB Jilemnice, biatlon), 2. Hajský Stanislav (TJ Semily, rafty).

Tomáš Holubec