III.ČP žactva Jablonec nad Nisou 9.-11.2.2018

O víkendu 9.-11.2.2018 se v Jablonci uskutečnil další z pohárových závodů. První den se závodilo ve sprintu volnou technikou. V žácích B1 zabojoval Patrik a se dvěma koly skončil na nepopulárním 4.místě, Nela s jedním kolem byla druhá, Natálka se díky „bídné“ střelbě umístila „až“ na desátém místě. Linda pěkně běžela, ale se dvěma koly skončila osmá, Sára měla kola tři a byla 18náctá, Síma se čtyřmi koly získala celkové 34.místo.  Ondra se také střelecky trápil a čtyři chyby ho odsunuly na 13.místo. Další stříbrnou medaili získala Lucka P., která s jednou chybou zůstala pouhých 5s za vítězkou. Róza se trefila, střílela bezchybně a skončila na pěkném sedmém místě a na místě devátém s také bezchybnou střelbou skončila Terka B.. Terka D. střílela za 4 trestná kola a společně s Anetou, která se lepší a střílela za 3, utvořily dvojici na 23. a 24. místě. Verča a Eliška Z. střílely shodně, ale v nejstarší kategorii už dvě chyby znamenají ústup z pěkných pozic, Verča skončila patnáctá a Eliška na 18. místě, Hanka se třemi trestnými koly skončila na 32.místě.

Druhý den se závodilo v biatloncrossu a  střelecky se nám dařilo už lépe.  Nela vyhrála, ač jela dvě kola, Natálka skončila s bezchybnou střelbou na šestém místě. Linda se dvěma koly urvala bronzovou medaili, Síma se šesti koly skončila na 37.místě.  Patrik se dvěma koly získal další bronz, Lucka P. s bezchybnou střelbou vyhrála, Terka B. také bezchybně a umístila se na pěkném 5.místě. Róza si tentokráte střihla dvě kola a byla osmá.  Lucka B. se po nemoci s jednou chybou umístila na 15.místě. Terka D. se třemi koly skončila na 18.místě, Aneta se čtyřmi koly na 24.místě.  Verče se opět střelecky moc nedařilo a skončila na 13. místě těsně před Eliškou Z., která střílela bezchybně. Hanka se dvěma koly skončila na 33.místě.  Za předvedené výkony všem gratuluji 😉

I přes marodku se nám podařilo udržet pěkné výsledky, věřím, že se dáme zdravotně dohromady a příští týden se v NMNM dokážeme poprat s těmi nejlepšími o letošní poslední sady medailí, tentokráte budou mít punc medailí mistrovských.  😉