ŽÁKOVSKÁ SEZONA ZAHÁJENA REGIONÁLNÍMI ZÁVODY

První závod v Jablonci nad Nisou

Sněhové podmínky byly dost „na hraně“, ale nakonec se regionální závod v Jablonci nad Nisou podařil realizovat a jel se sprint volnou technikou. První závody v této zimě a několik děti tam jelo vůbec první biatlonové závody na lyžích, i proto jsme neočeli žádné velké výsledky.  Počasí bylo deštivé a sníh dost těžký. I přesto jsme byli rádi, že jsme na startu a zažíváme tu atmosféru na kterou jsme se tak dlouho těšili.

Jak to tak bývá, někomu se dařilo víc, někdo si hezký výsledek chce zajet jindy 😉

Na bednu si vyskočil Tomáš Sucharda (2.místo), Natka Dlabová (3.místo), Ondřej Berger (2.místo) a pak jsme dovezli hromadu „brambor“- Lucie Paulusová, Linda Buštová, Nelča Johnová a Lukáš Kroupa.

Druhý regionální závod v Harrachově

V sobotu jsme vyrazili na sprint volnou technikou, počasí bylo opět na pláštěnky. Na start se nás tentokrát postavilo o dost víc a na stupních to bylo vidět, ikdyž se nám střelecky né uplně dařilo.

Žáci M11: 1. Skandera Matáš, 2. Schorný Mikuláš, 3. Kříž František, 4. Novotný Tomáš
Žáci M12: 3. Kroupa Lukáš
Žákyně W12: 1. Eliška Polonská
Žákyně W13: 1. Nela Johnová, 3. Natálie Dlabová
Žáci M15: 3. Ondra Berger
Žákyně W14: 3. Linda Buštová

Druhý den byl v plánu stíhací závod v pořadí ze sobotního závodu, ale se startovním intervalem 5s. To se někomu vyplatilo… Počasí nám tentokrát poskytlo dokonalé podmínky, trať byla velmi rychlá a to se potom jede skoro samo. Stupně vítězu jsme obsadili nad očekávání, závod se všem oproti sobotě výrazně více povedl!

Žákyně W15: 1. Lucie Paulusová

Hezky jsme si zazávodili, děkujeme pořadatelům! Nyní už začneme  ladit formu na první český pohár do Harrachova 19. + 20.1..