Výprava na závody do Bystřice pod Hostýnem

V pátek 14.6.  v 9:30 jsme nasedli do aut a vyrazili na dlouhou cestu na Moravu, do Bystřice pod Hostýnem, složení bylo z velké části žákovské. Panovalo horké počasí, které vyzívalo spíše k zastavení u rybníka, než se hnát na oficiální trénink před sobotním závodem. Trénink tedy náročný už jen díky teplu, ale po tréninku jsme se osvěžili na místním koupališti.

V sobotu byl v pořadu dne sprint se skupinovým startem, tedy kontaktní závod, kde sportovci museli udržet nervy na uzdě, což není vždy lehké… Ten den se zadařilo získat 5 medailí, Eliška 1., Miki 2., Maty 3.(žactvo) a Eliška 2. a Mára 1.(dorost)! Odpo jsme trávili hlavně ve vodě v bazénu a věčer ještě fotbálek KB Jilemnice X KB Krkonoše(Vyhrál KB Krkonoše, o chlup!).

Výsledky sobotních závodů naleznete zde:  Žáci  Dorost

V neděli byla změna a sportovci si zkusili sprint se štafetovou střelbou. Všichni závodníci měli možnost 3x dobíjet na každé střelecké položce. Jak to tak bývá, někomu 8 střel stačilo aby nemusel na trestné kolo, někomu ne 🙂 Výsledky byly úplně jiné, ten kdo byl první den 15., byl druhý den na „bedně“ a naopak. Super výsledek předvedl Miki 2. místo, Matěj 3., Patrik 2., Magda 4.

Výsledky nedělního závodu najdete zde: Žáci      Dorost

O jednu závodní zkušenost jsme odjížděli zpět do Krkonoš, jak jinak než za doprovodu hlasité hudby 🙂