MČR dorostu a dospělých v Novém Městě na Moravě

O víkendu 14 – 16. února jsme závodili na MČR v Novém Městě na Moravě. Na programu byly tři závody – štafetový závod, sprint a start s hromadným startem.

V pátek ve štafetovém závodě dvojic ve velké konkurenci obsadila 1. místo juniorská štafeta ve složení Voborníková, Hornig.  Na 5. místě se umístil mix ve složení Dusilová a Kuba Kocián. V mladším dorostu dojeli nejlépe na 4. místě Kulhánková, Berger a ve starším dorostu na 6. místě Bergerová Majda s Kubou Kudrnáčem a těsně za nimi na 8. místě Renáta Trejbalová s Petrem Hákem

V sobotním sprintu si pro titul dojel Petr Hák. Pro druhá místa si dojeli Víťa Hornig,  Anička Kulhánková. Třetí místa obsadili Jakub Kocián, Jakub Kudrnáč a Matěj Kunčík.

V neděli byl na programu závod s hromadným startem, který nedopadl nejlépe pro jilemnické závodníky. Nejlépe dojeli na 2. místě Víťa Hornig, 3. místo Kuba Kudrnáč a Lucka Paulusová. Kuba Kocián a Eliška Zástavová brali 4. místa.  Denisa Brunátová pátá a 6. místo Majda Bergerová.

Kompletní výsledky si můžete prohlídnout zde: evidence.biatlon.cz

Domácí vrchol sezony za námi, sezona však nekončí. Budeme závodit ještě na Českém poháruv biatlonu, SCM Cupu a taky se porovnáme s lyžaři na běžeckých závodech.