FIS Český pohár v běhu na lyžích

Opět díky výjimce od vlády pořádal ve dnech 26. – 28.2. jablonecký klub v areálu Břízky Český pohár v běhu na lyžích dorostu a dospělých. Jilemničtí sportovci tak využili další z mála příležitostí v této závodní sezóně, aby si poměřili síly v ostrých startech. Z třídenního závodního bloku jilemničtí biatlonisté využili start v pátečních sprintech a v sobotním závodu volně s intervalovým startem.

Mezi mladšími dorostenkami se do finálových jízd ve sprintu probojovala Dája Tomášková, která obsadila konečné 6. místo a v téže chlapecké kategorii si konečné 4. místo ve finálové jízdě vyjel Tom Sucharda. Ve starších dorostencích na medailové 3. místo dosáhl Matěj Kunčík a Nina Rambová si mezi juniorkami vyjela místo 4.

V sobotním intervalovém závodu volnou technikou si nejlépe vedla Lucka Paulusová, která obsadila 3. místo a mezi juniorkami se neztratila Nina Rambová, která vybojovala 4. místo.