Přidej se k nám

Biatlon se ti líbí a chceš se mu věnovat? Přidej se do žákovské tréninkové skupiny! A pokud už vzduchovku zvládáš a je čas posunout se dál – dorostenecká skupina tě ráda uvítá. Jak na to?

ŽÁCI

Je ti mezi 10 – 15 lety? Tak to splňuješ první požadavek, aby ses mohl/a připojit do našeho klubu do žákovské tréninkové skupiny. Na lyžích by ses měl/a cítit jako ryba ve vodě, proto pokud jsi ještě o něco mladší a prkýnka Tě ještě moc neposlouchají,  doporučujeme lyžařskou přípravu v ČKS SKI Jilemnice. Nábor zpravidla začíná na jaře, tak na to dopředu mysli – v dubnu děláme tradiční náborový den a pokud to nestihneš, zavolej nám a určitě se domluvíme.

Zažiješ s námi spoustu legrace, ale pořádně se i zapotíš. Mysli na to, že ti biatlonu vezme hodně času, na druhou stranu ti dá super partu. Rodiče budou muset platit příspěvky, když je hezky poprosíš, určitě to pro tebe rádi udělají. Spoustu materiálního vybavení Ti půjčíme – od vzduchovky až po lyže.

A pokud si to dočetl/a až sem – tak to vypadá, že se k nám chceš opravdu přidat! Těšíme se na Tebe.

DOROSTENCI

Rozloučil/a ses se vzduchovku a těšíš se na pořádnou bouchačku? Budeme rádi, když budeš pokračovat v jilemnickém klubu případně k nám přestoupíš ze svého klubu, který se nemusí malorážce věnovat. Už přes 50 let vychováváme talenty českého biatlonu, kteří pravidelně vozí medaile z mezinárodních akcí – proto tě nevezmeme úplně automaticky, ale musíš nám ukázat, že si to zasloužíš. Jaké jsou tedy podmínky?

  • 1. výkonnostní třída nebo umístění do 15. místa v žebříčku (ZS)
  • studium na jilemnickém gymnáziu

V první řadě Ti doporučujeme kontaktovat vedoucího SCM, ten Ti poví všechny potřebné detaily. Nezapomeň si však včas podat přihlášku na sportovní gymnázium v Jilemnici. Dopředu upozorňujeme, že preferujeme místní příslušnost, to neznamená, že pokud jsi z dálky, tak že nemáš šanci. Budeme se na Tebe těšit